بصیرتی خط حزب الله

خط حزب‌الله ۱۴۸

 بن‌بست وجود ندارد

* صدوچهل‌وهشتمین شماره از نشریه خط حزب‌الله منتشر شد.

 به گزارش خط حزب‌الله، به‌مناسبت هفته دولت رهبر انقلاب روز چهارشنبه با رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت دیدار کردند. در این دیدار رهبر انقلاب در سه محور راه‌کارهایی را برای حل مشکلات کشور مطرح کردند. به‌همین جهت نشریه خط حزب‌الله در سخن هفته این شماره خود با عنوان «بن‌بست وجود ندارد» به این سه محور پرداخته است. در بخشی از متن چنین می‌خوانیم:

* گزارش هفته این شماره نیز با عنوان «چرا مذاکره با آمریکا نه؟» به چرایی این سؤال که در روزهای اخیر در فضای رسانه‌ای مورد بحث قرار گرفته، پرداخته است.

* همچنین رهبر انقلاب در دیدار شاعران مذهبی‌سرا که در تاریخ ۹۵/۱۲/۵ انجام شد، به‌مناسبت شعر شاعر آئینی، آقای جعفر عباسی، چند دقیقه‌ای درباره‌ی ویژگی کتاب الغدیر، و کار بزرگی که علامه‌ی امینی انجام دادند، بیاناتی فرمودند که خط حزب‌الله برای اولین بار، آن را منتشر کرد.

* اطلاع‌نگاشت این شماره نیز با عنوان «از دولت حمایت می‌کنم اما چک سفید امضاء به کسی نمی‌دهم» با توجه به هفته دولت به بیانات ‌رهبر انقلاب در رابطه با دولت‌ها پرداخته است.

* زندگی بی‌شادی و لبخند زندگی دوزخی است، اسلام چنین انسان‌هایی پرورش می‌دهد، امروز این دعا مستجاب شده است، خودتان را ضعیف نشمرید، زندگی باید با کفاف و راحت بگذرد نه پر خرج و مسرفانه و… عناوین بخش‌های دیگر نشریه‌ی خط حزب‌الله است که مخاطبین گرامی می‌‌توانند با مراجعه به نشریه، این مطالب را مورد مطالعه قرار دهند.

* صدوچهل‌وهشتمین شماره‌ی خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید آیت‌الله علی قدوسی تقدیم شده‌ است.*

* نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر روی خروجی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

  برای دسترسی به آرشیو نشریه می‌توانید به اینجا مراجعه کنید

نسخه‌ی تابلو اعلانات | دریافت “خط حزب‌الله” نسخه‌ی مطالعه (A۴) | دریافت نسخه‌ی چاپ (A۳)

نسخه چاپی نسخه قابل چاپ

افزودن دیدگاه

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

هفت + 17 =