بصیرتی خط حزب الله

خط حزب‌الله ۱۴۹

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

۱۳۹۷/۰۶/۱۴

خط حزب‌الله ۱۴۹ | چشممان به دست دشمن نباشد

* صدوچهل‌ونهمین شماره از نشریه خط حزب‌الله منتشر شد.

* با شکست نسخه غرب‌گرایانه برای حل مشکلات کشور خط حزب‌الله در سخن هفته‌ی این شماره خود با عنوان «چشممان به دست دشمن نباشد» الگوی رهبر انقلاب برای حل مشکلات اقتصادی را بررسی می‌کند. در بخشی از متن چنین می‌خوانیم: در طول سال‌های بعد از انقلاب نیز همواره کشور با مشکلات و تهدیدهای بیرونی مواجه بوده است، اما تجربه‌ی تاریخی این چهل ساله نشان می‌دهد هرجا که مدیرانی انقلابی و کارآمد، و نترس و شجاع روی کار بوده‌اند، حتی با وجود مشکلات عدیده، باز هم توانسته‌ایم پیشرفت کنیم. مثلا «در سخت‌‌ترین دوره‌‌های محاصره‌‌ی اقتصادی جوان‌های ما توانستند سلاح‌‌هایی را بسازند که در همه‌ی دنیا آن سلاح‌‌ها را غیر از آمریکایی‌‌ها و یکی دو دولتِ عزیزکرده‌‌ی آمریکا هیچ‌کس نداشت. همین موشک ضد تانک «تاو» را جوان‌های ما در چه شرایطی ساختند؟ همه‌‌ی درها رویشان بسته بود، اما ساختند.»(۱۳۸۴/۰۶/۳۱)

* همچنین گزارش هفته این شماره نیز به این پرسش پاسخ می‌دهد که «سهم تحریم‌ها در بروز مشکلات اقتصادی چقدر است؟»

* رهبر انقلاب در ماه‌های اخیر، دو بار با رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت دیدار کردند. اولی در تاریخ ۲۴ تیرماه و دیگری در تاریخ ۷ شهریورماه، به‌مناسبت هفته‌ی دولت. محور این دو دیدار، توصیه‌ها و راهکارهای رهبر انقلاب برای حل مشکلات اقتصادی کشور و عبور از شرایط خطیر کنونی بوده است. نظر به اهمیت این موضوع خط حزب‌الله در اطلاع‌نگاشتی به ۱۴ راهکار از بیانات ایشان در این دو دیدار پرداخته است.

* اختلاف بین مسئولان افکار مردم را آشفته می‌کند، مسئولین اقتصادی کشور باید شب و روز نشناسند، خاطره رهبر انقلاب از حادثه ۱۷ شهریور، ۷ خصلتی که باید از آنها دوری کرد، چرا باید جوان انقلابی قدرت تحلیل داشته باشد؟ آخرت ما آن روی سکه دنیای ماست، انُس با قرآن را روزبه‌روز بیشتر کنید و… عناوین بخش‌های دیگر نشریه خط حزب‌الله است که مخاطبین گرامی می‌‌توانند با مراجعه به نشریه این مطالب را مورد مطالعه قرار دهند.

* صدوچهل‌ونهمین شماره‌ی خط حزب‌الله به روح بلند شهید آیت‌الله اسدالله مدنی تقدیم شده ‌است.

* نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر روی خروجی پایگاهKHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

  برای دسترسی به آرشیو نشریه می‌توانید به اینجا مراجعه کنید
نسخه‌ی تابلو اعلانات | دریافت “خط حزب‌الله” نسخه‌ی مطالعه (A۴) دریافت نسخه‌ی چاپ (A۳)
http://130.185.75.67/ndata/news/weekly/files/192/%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87%20%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%B9%D9%87%20%D9%88%D8%A8-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87%20149.jpg

نسخه چاپی نسخه قابل چاپ

افزودن دیدگاه

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

19 + 8 =