بصیرتی خط حزب الله

خط حزب‌الله ۱۸۷| مردی که ما را بیدار کرد

خط حزب‌الله ۱۸۷| مردی که ما را بیدار کرد*صد‌‌و‌‌هشتاد‌و‌‌هفتمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «مردی که ما را بیدار کرد» منتشر شد.

*به گزارش خط حزب‌الله، بمناسبت سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) خط حزب الله طی یادداشتی از بیانات رهبر انقلاب اصولی که امام بر آنها تکیه داشتند را بررسی می‌کند. در بخشی از این متن چنین می‌خوانیم: «آن روز که مجلس خبرگان اسم بنده را آورد، من آنجا پشت تریبون رفتم و گفتم: شما چه کار میکنید!؟ به آقایان خبرگان گفتم: چه کار میکنید!؟ این چه کاری است!؟ چرا مرا مطرح میکنید!؟ میدانید که از کجا به کجا میآیید!؟ چه کس با آن شخصیت عظیمی که مثل یک الماس بینظیر است و آدمی اگر در همه کانهای الماس عالم از اوایل تا به حال بکاود، دیگر نظیرش را پیدا نمیکند، قابل مقایسه است؟» «ما حقیقتا مرده بودیم، امام ما را زنده کرد… او ما را بیدار کرد و راه را به ما نشان داد و دست ما را گرفت و ما را تشجیع نمود و خودش هم جلوتر از همه حرکت کرد.»

*همچنین در اطلاعنگاشتِ این شماره به نحوهی آشنایی و ارتباط آیتالله خامنهای با امام خمینی(ره) در مقطع آغاز و شکلگیری نهضت امام خمینی پرداخته است. گفتنی است راوی کل این متن، رهبر انقلاب میباشند.

*سایر بخش‌های نشریه که خواندن آنها توصیه می‌شود نیز به شرح زیر است:
اصلی که موجب میشد امام در برابر قدرتها بایستد(اصول امام)
انگیزههایی برای تحریف شخصیت امام وجود دارد (تحریف امام)
از نظر امام معیار قضاوت حال کنونی افراد است (اندیشه سیاسی امام)
دو پرچمی که امام خمینی برافراشته کرد (آرمان امام)
وقتی ایمان در کسی قوی شد تنها هم بماند میرود (ایستادگی امام)
جوانها باید وصیتنامه امام را بخوانند (عکسنوشت)
اول کسی که نقش زنان را فهمید امام بود (زنان در نگاه امام)
ما دیدیم که هرچه اتفاق افتاد صحت پیشبینی آن حکیم الهی بود (پیش‌بینی‌های امام)

نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه وA۳ برای چاپ و تکثیر روی خروجی پایگاه اطلاع‌رسانی  KHAMENEI.IR  قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند. برای دسترسی به آرشیو نشریه می‌توانید به اینجا مراجعه کنید
نسخه‌ی تابلو اعلانات  | دریافت “خط حزب‌الله” نسخه‌ی مطالعه | دریافت نسخه‌ی چاپ|

نسخه چاپی نسخه قابل چاپ

افزودن دیدگاه

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

4 × 2 =