اخبار خط حزب الله

خط حزب‌الله ۶۸

 | خدمت؛ فلسفه وجود ما

 

رهبر انقلاب: «اکنون پس از شبها و روزهای تلخ نگرانی و کاوش، نوبت آن است که یاد فداکاری باشکوه و مظلومانه‌ی  آتش‌نشانان مؤمن و شجاع ملت ایران ثبت و بزرگ داشته شود و مردانی را که حقاً باید قهرمانان کم‌ادّعا و بااخلاص نامیده شوند همگان بشناسند و درس آنان را در خاطر نگه دارند.» ۹۵/۱۱/۱۰ این جملات، طلیعه‌ی پیام رهبر انقلاب، ده روز پس از  حادثه‌ی آتش‌سوزی ساختمان پلاسکوی تهران، برای آتش‌نشانان فداکار این حادثه است. پیامی که در آن تعبیر «شهدای خدمت» برای آتش‌نشانان از سوی ایشان استفاده شد: «اینها شهیدان راه خدمت دشوار و انجام وظیفه‌ی پرخطرند و هرگز فراموش نخواهند شد ان‌شاءالله.» ۹۵/۱۱/۱۰

شصت‌ و هشتمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خبری-تبیینی خط حزب‌الله با سخن هفته‌ای درخصوص خدمت به مردم، با عنوان «خدمت؛ فلسفه وجود ما» منتشر شد.
گزارش هفته‌ی این شماره با عنوان «گام دوم برای تحقق یک آرمان» به بررسی جایگاه انقلاب اسلامی در دهه‌ی چهارم انقلاب اختصاص یافته است.
عکس ویژه‌ی این هفته‌ی نشریه، تصویری از حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در تظاهرات علیه رژیم پهلوی در مشهد، سال ۱۳۵۷ است.
شصت‌ و هشتمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید علی امینی و همه‌ی شانزده آتش‌نشان مدفون در قطعه‌ی پنجاه بهشت زهرا تقدیم شده است.
نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاهKHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه،  هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

برای دسترسی به آرشیو نشریه هم می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.
نسخه تابلو اعلانات | دریافت "خط حزب‌الله" نسخه‌ی مطالعه (A۴) |  دریافت نسخه‌ی چاپ (A۳)

 

افزودن دیدگاه

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

چهار × چهار =