بصیرتی خط حزب الله

خط حزب الله ۱۵۵

خط حزب الله ۱۵۵ | تشکیل اتاق جنگ اقتصادی

* خط حزب‌الله ۱۵۵ با عنوان «تشکیل اتاق جنگ اقتصادی» منتشر شد.

* خط حزب‌الله در این شماره بررسی می‌کند که با چه راهکاری دولت و مسئولین می‌توانند کشور را از شرایط خطیر کنونی عبور دهند؟ در بخشی از آن متن چنین می‌خوانیم: “از زمان روی کار آمدن دونالد ترامپ در آمریکا، موضوع اتاق جنگ اقتصادی، با شدت و حدت بیشتری دنبال شده است. در همین راستا، ‌”گروه اقدام ایران‌” (IRAN ACTION GROUPE) به‌عنوان دومین اتاق جنگ اقتصادی آمریکا، به ریاست ‌”برایان هوک‌” در وزارت‌خارجه‌ی این کشور، از حدود سه ماه پیش تشکیل شد. این کارگروه ویژه‌ وظیفه‌ی خود را فشار حداکثری اقتصادی علیه ایران و قطع دسترسی کشور به منابع مالی خود در جهت براندازی یا هماهنگی ایران با سیاست‌های آمریکا تعریف کرده است. این گروه مطابق سند راهبرد امنیت ملی ۲۰۱۵ آمریکا، ‌”تحریم‌” را ابزار اصلی اعمال قدرت خود قرار داده‌ و به ایران اعلام جنگ اقتصادی کرده است.”

* دیدار امروز رهبر انقلاب با نخبگان علمی نیز حاوی حاشیه‌های جالبی بود که خط حزب‌الله در روایت ویژه این هفته‌ی خود بخش‌هایی از آن را منتشر کرده است.

* همچنین اطلاع نگاشت این هفته خط حزب‌الله اختصاص به بخش‌هایی از دعای بیستم صحیفه سجادیه معروف به دعای مکارم الاخلاق دارد که رهبر انقلاب با زاویه دید جدیدی به این دعا نگاه کرده‌اند.

* دیگر عناوین این شماره که خواندن این بخش‌ها نیز توصیه می‌شود بدین شرح است:
چه کسانی می‌توانند پرچم حق را بلند کنند؟ (روش تحلیل سیاسی)
اگر مغرور شویم، ناکام خواهیم ماند (حزب‌الله این است)
آدمی که تقوا ندارد، تصمیم‌هایش در اختیار خودش نیست (نهج‌البلاغه)
وقتی بیگانه به مسئولین کشور طمع می‌کند (کلام امام)
روش امام سجاد(ع) برای مبارزه (شرح حدیث)
برای کوه‌ رفتن مردم امکانات فراهم کنید (خاطرات رهبری)
بسیجی چه کسی است؟ (عکس‌نوشت)
با زن و فرزندتان با عدالت رفتار کنید (خانواده ایرانی)

* طبق رسم هفتگی خط حزب‌الله نیز شماره ۱۵۵ این هفته‌نامه به روح بلند شهید علی اقبالی، خلبان سرافراز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیم می‌شود.

* نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر روی خروجی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

برای دسترسی به آرشیو نشریه می‌توانید به اینجا مراجعه کنید
نسخه‌ی تابلو اعلانات | دریافت “خط حزب‌الله” نسخه‌ی مطالعه (A۴) | دریافت نسخه‌ی چاپ (A۳)
http://130.185.75.67/ndata/news/weekly/files/198/%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-155.jpg

نسخه چاپی نسخه قابل چاپ

برچسب‌ها: نشریه خط حزب‌الله؛ دیدار نخبگان و برگزیدگان علمی؛ اتاق جنگ اقتصادی؛ شهید علی اقبالی؛

افزودن دیدگاه

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

دو + یازده =