اخبار

من هم به مردم یمن حسودی می‌کن

 

به گزارش مشرق، «افشین علا» در کانال تلگرام خود نوشت: 

من هم به مردم یمن حسودی می کنم. اما نه به خاطر کشتن علی عبدالله صالح، که به خاطر ایمان و عزم راسخ شان. به خاطر آنکه مانند یاران پیامبر (ص) در صدر اسلام، با دست خالی دربرابر ائتلاف کفار و مشرکین ایستاده اند و تسلیم نشده اند. به خاطر آنکه همچون اصحاب رسول گرامی اسلام در شعب ابی طالب توسط سفاک ترین حاکمان عرب به محاصره درآمده اند و دست از اعتقادشان برنداشته اند. به خاطر آنکه با وفاداری به نبی اکرم (ص) و عترت پاک او ثابت کرده اند سرزمین یمن همچنان مهد اویس قرنی هاست. به آنها حسودی می کنم چون نسیمی که امروز از جانب یمن به مدینه می وزد، علاوه بر آن که روح پیامبر اسلام را به وجد می آورد، اشک را نیز از دیده مطهر ایشان جاری می کند. چراکه پیامبر (ص) امروز یاورانی مظلوم تر از آنان ندارد و در مصیبت زنان و کودکان بی دفاع یمن داغدار و اندوهگین است.

 به ملت مظلوم یمن حسودی می کنم چون کشورشان کربلای مجسم این روزگار است. کربلایی که انصاراللهش مردانه با لشکر تا بن دندان مسلح یزید زمان می جنگند، در حالی که زنان و کودکان در خیمه ها گرفتار قحط و آتش و خونند، اما دست از اعتقادشان برنمی دارند.

کشته شدن علی عبدالله صالح به خاطر خیانتش به همین زنان و کودکان بی دفاع بود. او کشته شد، چون زمانی که جانیان وهابی هم پیمان با اسرائیل، شبانه روز بر سر مردم بی دفاع یمن  بمب می ریزند، به طمع دلارهای گندیده نفتی به هم پیمانانش خیانت کرد و به دامان ناپاک آل سعود پناه برد. کشته شدن چنین انسان فرومایه ای، عاقبتِ همه خائنان است. اما این فرجام تلخ، تنها مجال عبرت و افسوس است. نه آن که به رسم جاهلان بر کشته او پایکوبی کنیم و ازآن موحش تر آرزو کنیم که ما هم بتوانیم در ایران امن و مقتدر و سرافراز، مخالفان و منتقدان مان را بکشیم.

 آری! شجاعت ملت یمن مایه رشک هر مسلمانی است. من هم به آنان حسودی می کنم. ولی پناه می برم به خدا از حسادتی که بوی خون می دهد! پناه می برم به خدا از حسادتی که ریشه در نفرت و خوی فتنه جو و اشتهای برادرکشی دارد! پناه می برم به خدا از زمانه ای که در ام القرای اسلام ناب، بسیاری از پاکان و نیکان از تریبون ها محروم باشند. اما کسانی که بوی حرص و نفرت و تفرقه جویی شان مشام ها را می آزارد، آزادانه پشت تریبون ها بیایند و آرزو کنند اجازه کشتن هموطنان شان را بیابند! آن هم با تشبیه آنان به خائنی در یمن!

 من هم به مردم یمن حسادت می کنم اما به خدا پناه می برم از شر حسادت هایی که ربطی به اسلام و انسانیت و ایران و یمن ندارد. به خدا پناه می برم از شر حسادت و آرزوی شادی و پایکوبی بر نعش آنان که چون من نمی اندیشند. اعوذ برب الفلق، من شر ما خلق و من شر غاسق اذا وقب و من شرالنفاثات فی العقد و من شر حاسد اذا حسد….

افزودن دیدگاه

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

سیزده − هشت =