جبهه مقاومت

همه جنگ‌های منطقه برای حذف عقل مدبر مقاومت یعنی ایران است

باز خوردششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین

فعال فلسطینی: همه جنگ‌های منطقه برای حذف عقل مدبر مقاومت یعنی ایران است

شناسه خبر: ۱۳۴۷۹۵۰ سرویس: بین الملل

مقااومت و نهضتی که انقلاب در تمامی عرصه‌های علمی، اجتماعی، اقتصادی و فناوری به وجود آورد به آن اندازه که دشمنان را ترساند موجب تعجب دوستان نیز شد.

عبدالملک سُکری عضو جنبش جهانی بازگشت به فلسطین در گفتگو با خبرنگار بین الملل باشگاه خبرنگاران پویا در  خصوص برگزاری کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین در وضعیت کنونی منطقه و اولویت های حمایت از مقاومت در مقطع کنونی گفت: امروز در منطقه ما، مقاومت با جنگی وحشیانه روبرو است که به تمام معنا یک جنگ جهانی است. در این جنگ ناتو با فرماندهی آمریکا و صهیونیستم جهانی با کمک ابزارهایشان که سازمان های عرب مزدور صهیونیست ها هستند اعم از کشورهای حوزه خلیج فارس و غیر حوزه خلیج فارس وارد شده اند. این دشمنان توان بالایی در عرصه سیاسی، مالی، اقتصادی ، رسانه ها، جنگ فرسایشی و جنگ هوشمند دارند این جنگ را دنبال می کنند و دهها سال است که علیه ما وارد جنگ شده اند. ما هم با امکانات و توانمندی هایمان با آنها مقابله می کنیم و اعلام می کنیم که بسیار اسطوره ای در مقابل آنها مقاومت کرده ایم و پیروزی های بارزی را به دست آوردیم. در سال های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۶ در لبنان. در ۳ جنگ سال های ۲۰۰۹، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ در غزه. به همین دلیل آنها حوزه این جنگ را در محور مقاومت گسترش دادند و آنچه امروز ما در سوریه، عراق و جنگ ظالمانه ای که در یمن اتفاق می افتد می بینیم همگی بخشی از این جنگ علیه محور مقاومت است. و تحریم ها و محاصره ای که جمهوری اسلامی ایران با آن مواجه است مگر به این دلیل نیست که ایران از مقاومت پشتیبانی کرده، عقل مدبری است که محور مقاومت را مدیریت می کند. به همین دلیل آنها می خواهند این عقل مدبر و حامی و پشتیبان و رهبر مقاومت را هدف قرار دهند.

وی افزود: ما وارد این جنگ می شویم. مهمترین اولویت، اعتماد به نفس و ایمان ما به درستی راهمان است. ما از خود دفاع می کنیم و بر حق هستیم و با باطل مقابله می کنیم. آنها دروغگویند و با تزویر و خرج کردن پول های کلان می خواهند گمراهی ایجاد کنند. صدها میلیارد دلار برای جنگ های کوچک هزینه می کنند اما ما بسیار کم می توانیم هزینه کنیم و با وجود ناکافی بودن امکانات مالی، نظامی و اطلاعاتی باز ایستاده ایم و مقاومت می کنیم. زیرا ما یاران حقیقت و صاحبان این سرزمینیم. مقامت می کنیم و هرگز ترکش نخواهیم کرد. حاشا که از آن مهاجرت کنیم یا کوچ نماییم و به اذن الهی پیروزی از آن ما است.

عضو جنبش جهانی بازگشت به فلسطین درخصوص انتظاراتی که از این چنین کنفرانس هایی می رود گفت: این کنفرانس در بالاترین سطح اهمیت قرار دارد. اولا از حیث زمانی به دلیل آنکه یک ماه پس از انتخاب رئیس جمهور جدید آمریکا برگزارر شده است. رئیس جمهوری که نیمه مجنون و حامی صهیونیسم جهانی است. هیچ کس نمی داند که برنامه او چیست. هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند که او چه می خواهد و چه خواهد کرد. هر روز یک سیاست جدید در پیش می گیرد. اما او دشمن محور مقاومت است و به همین دلیل در جنگ نرم هر چیزی را انتظار می کشیم. حتی درگیری نظامی نیز امکان دارد. درگیری نظامی بعید نیست اما دشمن می داند که در صورت وقوع درگیری نظامی هزینه سنگینی را پرداخت خواهد کرد. زیرا از توانمندی های مقاومت در جمهوری اسلامی ایران، مقاومت لبنان، عراق، سوریه و فلسطین خبر دارد. لذا زمان برگزاری بسیار مهم است. برگزاری این کنفرانس در زمان حاضر پیامی بود به تمام کسانی که این مسئله برایشان اهمیت دارد مبنی بر اینکه بدانند ما بر راه مقاومت و خط مقاومت مستدام هستیم و هرچند که دشمن قوی باشد یا از امکانات بالا برخورد باشد و یا دیوانه باشد این مسیر و این گزینه را دنبال می کنیم. باید بدانند که اگر وارد جنگ شوند ما نیز وارد جنگ خواهیم شد.

فعال فلسطینی ساکن اردوگاه های لبنان با اشاره به تجربه انقلاب اسلامی و توجه به مقاومت برای ادامه راه افزود: ما یاران حقیقتیم و از حق در مقابل باطل دفاع می کنیم و از جنگ نمی هراسیم. ما از امکانات، تخصص و تجاربی برخوردار شده ایم که ما را برای شکست دادن آمریکا و غیر آمریکا آماده می کند. در آن هنگام که این اتفاق بیفتد جهان دیگری به وجود خواهد آمد. جهان جدید، جهان حقیقت و جهان حقوق بشری حقیقی خواهد بود. نه آنگونه که آنها به دروغ ادعا می کنند مدافع حقوق بشر هستند. ما هستیم که از حقوق بشریت دفاع می کنیم. ما مورد ظلم قرار گرفته ایم و آنها ظالم اند. ما از خودمان دفاع می کنیم. به همین دلیل پیام این حقوق بشر به جهان پیام حقیقی ایمانی محمدی است. همانگونه که مشاهده می کنیم به رغم همه جنگ ها، محاصره ها و تحریم ها، ما شاهد موفقیت تجربه ۳۸ ساله انقلاب اسلامی هستیم. مقاومت و نهضتی که انقلاب در تمامی عرصه های علمی، اجتماعی، اقتصادی و فناوری به وجود آورد به آن اندازه که دشمنان را ترساند موجب تعجب دوستان نیز شد. به همین دلیل ما می گوییم که پیروزیم و پیام جمهوری اسلامی به اذن الهی تمام منطقه را فرا خواهد گرفت.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

سه × 5 =